Przykładowa strona

Gdzie kupić?

Regulator napięcie dostarczamy przesyłką kurierską – za pobraniem lub po przedpłacie.

Urządzenie mamy dostępne w kilku wariantach – sprawdź który z nich najbardziej będzie odpowiadał na Twoje potrzeby:

RN-01 – jest to nasz podstawowy regulator z automatycznymi stycznikami. Zarządza pracą grzałki, żeby nie dopuścić do wyłączania się instalacji fotowoltaicznych.

Najczęściej wybierany do domów, w których głównym źródłem ogrzewającym ciepłą wodę użytkową jest pompa ciepła lub piec gazowy.

RN-02 – ma dokładnie taką samą funkcjonalność jak regulator podstawowy, ale wyposażony jest w styczniki manualno-automatyczne, które umożliwiają dodatkową możliwość zarządzania pracą grzałki.

Przeznaczony dla osób, które chciałyby mieć możliwość nie tylko automatycznego ale również samodzielnego uruchamiania lub wyłączania grzałki.

RN-03 – regulator z timerem. Dzięki timerowi umożliwia ogrzewanie wody nie tylko żeby uniknąć wyłączenia instalacji fotowoltaicznej, ale również w innych godzinach.

Przeznaczony dla osób, które ogrzewają wodę tylko grzałką elektryczną – cały rok, lub sezonowo (np. zimą przy pomocy pieca na ekogroszek, a latem po wygaszeniu pieca przy pomocy grzałki)

RN-04 – regulator jednofazowy. Urządzenie ma pełną funkcjonalność, różni się tym, że monitoruje jedną fazę oraz uruchamia grzałkę na tej jednej fazie.

Przeznaczony dla właścicieli jednofazowych instalacji fotowoltaicznych.

RN-05 – regulator do cięższych obciążeń. Po przekroczeniu 253 V na dowolnej fazie uruchamia grzałkę, lub inne urządzenie odbiorcze od razu na trzech fazach.

Przeznaczony dla urządzeń, które nie powinny pracować tylko na jednej fazie (np. grzałka z wbudowaną pompą obiegową)

Chcesz zamówić regulator? Wypełnij poniższy formularz, a my zajmiemy się całą resztą.

Zaznacz, który model regulatora wybierasz. Jeśli nie jesteś pewien, który u Ciebie sprawdzi się najlepiej to skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy!
zł 0,00